Кошти Мінкульту тепер витрачатимуть лише на заходи, пов'язані з АТО

  Мінкульт хоче фінансувати в цьому році лише ті культурні заходи, які пов' язані з проведення АТО.  

  Державні гроші - близько 14 мільйонів гривень - витрачатимуть на концерти для військових у зоні АТО, на ротації та у шпиталях. Про таке повідомив віце-прем’єр - міністр культури В’ячеслав Кириленко.

  Державним коштом проводитимуть і заходи для мешканців Донбасу у звільнених та прифронтових містах. Щоби допомогти митцям зорганізуватися і зменшити витрати, пов’язані з проїздом, перепустками при Мінкульті створили координаційну раду - "Зброя культури". До неї увійдуть близько 30 митців і громадських діячів, а також бійці Національної гвардії, добровольчих батальйонів та збройних сил.

  "90% коштів на культурно-мистецькі заходи підуть винятково на заходи сприяння бійцям АТО. Але це не міністерство повинне вирішувати - які саме це заходи і де, а от буде тепер вирішувати мистецька рада "Зброя культури"", - заявив віце-прем’єр міністр, міністр культури В’ячеслав Кириленко.

  "Кожен з нас займався різноманітними мистецькими акціями на власний розсуд. Це призводило до того, що, скажімо, у Слов’янську було вже кілька десятків різноманітних культурних акцій, а в Дружківці - одна чи дві. Йде мова про рівномірність уваги з боку митців, тобто з боку суспільства, для українського фронту", - пояснив співголова координаційної ради "Зброя культури" Олесь Доній.

  Попередній матеріал
  "Стрєлков" просить мобілізувати його в "армію ДНР/ЛНР"
  Наступний матеріал
  Путін має багаторічні контакти із кримінальними кланами - вдова Литвиненка

  Фінансування охорони культурних закладів включено у захищені видатки бюджету - Мінкульт

  Мінкульт запрошує бійців АТО до опери – безкоштовно

  Донецька музакадемія та Луганська академія культури переведені до Києва - Мінкульт

  Мінкульт обрав претендентів на президентські стипендії для майстрів народного мистецтва