Санкції проти Росії
Санкції проти Росії dt.ua

Кабмін запровадив дзеркальні заходи у відповідь на санкції РФ – подробиці

Читайте по-русски
Україна, зокрема, запровадить спеціальні мита на російські товари

Кабінет Міністрів запровадив дзеркальні заходи у відповідь на введення нещодавніх санкцій проти України з боку Російської Федерації. Про таке повідомляє "Укрінформ".

Гройсман заявив, що Україна запровадить дзеркальні санкції щодо товарів із РФ і спеціальні мита на російські товари. 

"Ми запровадимо спеціальні мита на російські товари, щоб абсолютно гідно за цими трьома напрямами дати відповідь агресорові", – сказав Прем'єр.

Як повідомляв 5.UA, 8 травня 2019 року Кабмін запровадить санкції проти низки росіян за паспорти, видані українцям із окупованих територій. 

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що у Ростовській області РФ запровадили спрощену процедуру видачі паспортів на території окремих окупованих районів Донецької та Луганської областей України. На думку українського МЗС, це "продовження агресії і втручання в наші внутрішні справи". Очільник МЗС назвав це новим "паспортним" етапом окупації Донбасу та закликав українських громадян на окупованих Росією територіях не отримувати російські паспорти.

Німеччина, Франція, Польща, Бельгія, Велика Британія, Італія, Нідерланди та Швеція заявили, що вважають указ Путіна про видачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу підривом суверенітету України, порушенням Мінських домовленостей і приводом для глобального занепокоєння. Країни ЄС закликали Росію утриматися від подібних дій, що ставлять під загрозу імплементацію Мінських домовленостей і перешкоджають повному відновленню контролю українського уряду над окупованими територіями.

Попередній матеріал
"Євробляхери" мітингують під Радою – що вимагають цього разу
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – завершено
Loading...