epizod.ua

Гройсман: Уряд працює над захистом інтересів України під час антидемпінгового розслідування

  Нині ЄС веде антидемпінгове розслідування щодо поставок з України до ЄС гарячекатаного рулону й товстого листа

  Уряд України працює над захистом своїх інтересів на світових ринках, зокрема і ЄС. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту на одне з найбільших металургійних комбінатів України "Азовсталь".

  "Ми сьогодні боремося за весь комплекс нашої конкурентної продукції на ринках ЄС і ринках третіх країн. Ви знаєте, що у нас вже є повна ратифікація угоди з ЄС про Асоціацію. Хоча у торговельній частині вона почала діяти раніше. У нас є торгові місії, буквально щотижня працюємо – це Туреччина, Ізраїль, ЄС, Канада – по тих можливостях створення нових зон вільної торгівлі, зокрема і по широкому спектру", – зазначив Гройсман.

  Він також додав: "Є багато питань, що пов'язані з антидемпінговим розслідуванням по різних позиціях, і ми над ними працюємо, виходячи тільки з інтересів України".

  Як відомо, нині ЄС веде антидемпінгове розслідування щодо поставок з України до Євросоюзу гарячекатаного рулону й товстого листа. У разі рішення про включення антидемпінгових заходів, на українську продукцію буде накладена мито, що збільшить вартість продукції металургів і зробить її неконкурентною.

  Також додамо, що Україна наразі перебуває у переговорному процесі щодо підписання Угоди по ЗВТ з Туреччиною. У рамках цієї угоди передбачається пункт про скасування мита на поставку української металургійної продукції в Туреччину.

  Зауважимо, що за словами прем'єр-міністра, підприємства гірничо-металургійного комплексу продукують 30% ВВП в Україні. 

  Попередній матеріал
  Матіос розповів, що дало РФ підстави вводити війська в Україну
  Наступний матеріал
  У центрі Москви випав мокрий сніг
  Теги:
  Loading...

  Гройсман про підвищення з/п на меткомбінатах: Прийшов час повертати українців в Україну

  Галасюк: Україна має провести нотифікацію щодо "металургійного закону"

  Гройсман: На меткомбінатах навіть мінімальна зарплата дорівнює середній по Україні