Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман: Кількість вакансій в Україні зросла майже вдвічі

  Прем'єр також наголосив, що 4 млн українських громадян вже за січень отримали вищу заробітну плату

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що кількість вакансій в Україні зросла на 47%. Як передає УНІАН, про це він сказав під час засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради у Києві.

  "Сьогодні очевидно, що зайнятість населення зростає, відповідно, безробіття падає. Кількість вакансій виросла на 47%, які ми сьогодні презентуємо на ринку праці. І це, хочу підкреслити, тільки початок. 4 млн українських громадян вже по січню отримали вищу заробітну плату", – зазначив Гройсман.

  Він також додав, що "хронічно дефіцитний Пенсійний фонд сьогодні почав зменшувати свій дефіцит". Своєю чергою віце-прем'єр-міністр Павло Розенко уточнив, що зростання кількості вакансій спостерігається по всій Україні. За його словами, кількість зареєстрованих у Державній службі зайнятості зменшилася на 70 тис. осіб, тобто з 470 тис. до 400.

  Також Гройсман сказав, що зростання економіки України у 2017 році може перевищити прогнозний показник у 3% ВВП, але це може статися лише у випадку відсутності внутрішнього саботажу і диверсій на кшталт організованої вугільної блокади на Донбасі.

  Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання соціально-економічної ради.

  "Ми закладаємо зростання у 3%, і ми думаємо, що цей показник може бути збільшений. Головне, щоб ми самі собі не створювалися проблем. І тут я торкнуся питання енергоблокади. Я точно знаю, що наші зовнішні вороги робитимуть усе, аби ми не досягли успіху, тому що наш соціально-економічний успіх хтось вважає своєю поразкою. Сигнал про 2,2% зростання економіки (за підсумками 2016 року) для них – виклик".

  Гройсман звернув увагу, що за підсумками 4-го кварталу зростання економіки становило 4,7%, і це зумовило зростання промвиробництва, стабільність валютного курсу.

  Як повідомляв 5.UA, віце-прем'єр Павло Розенко заявив, що унаслідок підняття мінімальних зарплат очікується зменшення дефіциту Пенсійного фонду на 10 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Блокада ОРДЛО та мітинги у центрі Києва: як вони пов'язані – експерт
  Наступний матеріал
  "Приручити" гаубиці та керувати БТР: як студенти вперше у житті проходять навчальний вишкіл
  Loading...

  Аваков повідомив кількість вакансій слідчих та дільничних офіцерів та їх заробітну плату

  В Естонії відкрили вакансію корабельного кота

  Харківський ОЦЗ влаштував ярмарок вакансій для демобілізованих бійців