Розенко 5 канал

Розенко: Унаслідок підняття мінімальних зарплат очікується зменшення дефіциту Пенсійного фонду на 10 млрд грн

За рахунок підняття мінімальної зарплати відбудеться надходження додаткового ресурсу до Пенсійного фонду, каже віце-прем'єр

Уже внаслідок підняття "мінімалки" дефіцит бюджету Пенсійного фонду має зменшитися на 10 млрд грн. Про таке в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Тобто в цьому році дотація Пенсійного фонду з державного бюджету складе біля 142, понад 142 мільярдів гривен, що на 10 мільярдів гривень менше, ніж у 2016 році було. І весь, переконаний, додатковий ресурс, який ми не закладали в бюджет поки що, який ми отримаємо від легалізації зарплат, від легалізації зайнятості, у нас буде можливість його використати в окремій пенсійній програмі. Тому підвищення мінімальної зарплати, це не є, умовно кажучи, держави. Це завдання всіх нас, всіх працюючих громадян – допомогти Пенсійному фонду України, допомогти нашим пенсіонерам отримати достойні пенсії. Це все зв'язано", – наголосив Розенко.

Він також додав: "Пенсійний фонд, це треба всім чітко розуміти, має єдине джерело доходів. Це те, що ми сплачуємо у Пенсійний фонд у вигляді єдиного соціального внеску, у вигляді податків із своїх зарплат. Тому якщо ми навчимося платити всі і в повному обсязі податки, ми можемо говорити про те, що у нас з'являється шанс забезпечити наших батьків-пенсіонерів більш достойною пенсією".

Він також сказав: "Ми очікуємо внаслідок детінізації ринку праці, внаслідок підняття мінімальної зарплати, зарплат у цілому ... надходження додаткового ресурсу до Пенсійного фонду. І таким чином у нас з'явиться, знову ж таки, неінфляційний ресурс, який ми можемо використати і для підвищення пенсійного забезпечення наших громадян, яке, на жаль, залишається ще на доволі низькому рівні.

Повну розшифровану версію інтерв'ю віце-прем'єр-міністра Павла Розенко читайте за цим посиланням

Як повідомляв 5.ua, Розенко також заявив, що кожен другий українець, що працює, не сплачує податки до Пенсійного фонду.

Попередній матеріал
Німецька розвідка звинуватила Росію в спробах підірвати відносини ЄС і США – ЗМІ
Наступний матеріал
Встановлено причину загибелі трьох морських піхотинців під Маріуполем
Теги:
Loading...

Науці вік не завада: У Черкасах пенсіонери вчать англійську

Президент підписав закон про призначення дострокової пенсії учасникам АТО

Журналіст розповіла про схеми фіктивних пенсіонерів на Донбасі

У Пенсійному фонді спрогнозували розмір пенсії на кінець 2017 року

У Мінсоцполітики сказали, наскільки зросте мінімальна пенсія у 2017 році

У Мінсоцполітики розповіли про "пенсію майбутнього" та тих, хто її отримуватиме