Гройсман доручив уряду розглянути проблеми гірничо-металургійного комплексу

  На думку Гройсмана, розвиток вітчизняних інфраструктурних проектів зможе простимулювати зростання суміжних галузей економіки, зокрема й металургії

  У ході візиту на ММК ім. Ілліча глава уряду дав доручення Міністерству економічного розвитку і торгівлі організувати спеціальну нараду за участю керівників Мінінфраструктури, "Укрзалізниці", а також інших центральних органів виконавчої влади для обговорення державної політики у сфері підтримки гірничо-металургійної галузі, повідомляє прес-служба підприємства.

  "Я хочу, щоб ми сіли за круглий стіл і чітко обговорили проблеми, які потрібно вирішити, щоб не скорочувати виробництво, а розширювати асортимент продукції й експортні можливості. Експорт для нас є принципово важливим", – наголосив прем'єр.

  На думку Гройсмана, розвиток вітчизняних інфраструктурних проектів зможе простимулювати зростання суміжних галузей економіки, в тому числі металургії.

  Як заявив Юрій Риженков, генеральний директор групи "Метінвест", яка керує ММК імені Ілліча, компанія інвестує в розвиток виробництва значні кошти. Інвестиції будуть продовжені, але на цьому шляху металурги чекають підтримки держави.

  "Не дивлячись на всі складнощі, група "Метінвест" продовжує інвестувати в розвиток своїх підприємств. За 10 років компанія інвестувала в розвиток виробництва $5,5 млрд. Ми маємо намір продовжувати модернізацію, особливу увагу приділяючи екологічній безпеці. У цій справі нам вкрай важлива підтримка керівництва країни. Без допомоги уряду в сфері справедливого ціноутворення послуг державних монополій і вирішення інфраструктурних проблем металургам буде дуже важко конкурувати на світових ринках і розвивати свої підприємства", – підкреслив Риженков.

  Як повідомляв 5.ua, 18 травня 2016 року українські металурги виступили проти вивезення українського металобрухту за кордон.

  Попередній матеріал
  Wizz Air відкриває новий рейс з Києва
  Наступний матеріал
  Кількість переселенців в Україні перевищила 1,7 млн осіб

  Посол США: Українські металурги – приклад надзвичайної стійкості українського народу

  Послання Президента до Ради: Ми більше не будемо годувати вугільно-металургійних баронів

  Терористи хочуть зупинити українську металургію, зруйнувавши Авдіївський коксохім – прем‘єр

  Кабмін відмінив пільги для металургів та експортерів електроенергії - Демчишин

  Металурги в Донецькій області в грудні збільшили обсяги виробництва - ОДА

  5 канал - трансляція наживо