5.ua

Посол США: Українські металурги – приклад надзвичайної стійкості українського народу

  Посол США в Україні Джеффрі Пайетт відвідав Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча, власником якого є група "Метінвест"

  Пайетт зазначив, що вражений тим, що незважаючи на складні обставини, життя маріупольців протікає в нормальному руслі, повідомили у прес-службі компанії. Нагадаємо, Маріуполь, в якому розташовані два найбільші українські металургійні комбінати, вже майже два роки є прифронтовим містом і неодноразово зазнавав обстрілів.

  Джеффрі Пайетт зазначив роль групи "Метінвест" у встановленні мирного життя в місті і оцінив великий внесок підприємств групи в соціальний і економічний розвиток Маріуполя.

  "Метінвест" - один із найбільших експортерів і імпортерів у торгових відносинах зі США. Ми дуже зацікавлені, щоб це партнерство зростало та розвивалося. Величезне враження справили інвестиції, які, незважаючи ні на що, вкладає компанія в свої екологічні проекти. "Метінвест" – приклад надзвичайної стійкості українського народу", – підкреслив посол США.

  За останній рік компанія вклала 90 млн грн у соціальні проекти Маріуполя. Загалом з 2010 року соціальні інвестиції "Метінвесту" в розвиток всіх основних міст присутності склали 450 мільйонів гривень, повідомляється в прес-релізі компанії.

  На ММК імені Ілліча Джеффрі Пайетт відвідав майданчик, де реалізується найбільший екологічний проект в Україні - модернізація агломераційної фабрики, підприємства, де збагачується залізна руда.

  За словами гендиректора комбінату Юрія Зінченка, цей проект – один із найбільш пріоритетних для групи "Метінвест", яка, незважаючи на важку ситуацію в регіоні і світову кризу в галузі, забезпечує його стабільне фінансування. Всього за п'ять років на реконструкцію буде направлено $220 млн.

  Попередній матеріал
  У Таїланді найдовша спека за останні 50 років: є загиблі
  Наступний матеріал
  У Дебальцеве з Росії прибув ешелон з "Градами" і танками
  Теги:
  Loading...