5.ua

Металурги в Донецькій області в грудні збільшили обсяги виробництва - ОДА

  За 25 днів грудня обсяги виробництва на підприємствах металургійного комплексу Донецької області збільшились.

  Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації з посиланням на регіональний департамент розвитку базових галузей промисловості.

  Так, як зазначили в облдержадміністрації, в порівнянні з минулим місяцем на 18,5% зросло середньодобове виробництво чавуну, на 10,3% - сталі, на 11,2% - прокату. Відповідний показник з виробництва коксу також виріс на 13,3%.

  "На сьогодні в Донецькій області з 15 доменних печей в роботі знаходиться 9, а у сталеплавильному виробництві з 8 конвертерів працюють 5. Функціонують ТОВ "Електросталь" (м Курахове), Макіївська філія Єнакіївського метзаводу, Харцизький трубний завод. Мартенівські печі комбінату ім. Ілліча - в резерві, а Донецький електрометалургійний завод ще з січня 2014 знаходиться на консервації", - йдеться в повідомленні.

  Як наголошується, що через підрив залізничного мосту через річку Кальчик вночі 23 грудня і, як наслідок, порушення залізничного сполучення з Маріупольським морським торговим портом та міським залізничним вокзалом, маріупольські металургійні комбінати імені Ілліча та "Азовсталь" опинилися під загрозою зупинки.

  У профільному департаменті підкреслили, що раніше через Маріупольський торговий порт меткомбінати отримували не менше 30% сировини і відвантажували не менше 60% металопродукції.

  "В результаті непередбачених обставин комбінати були змушені скоротити кількість працюючих агрегатів і, відповідно, обсяги виробництва металопродукції. В даний час постачання сировини - залізорудної сировини і коксу - підприємствам здійснюються по залізничній гілці через Камиш-Зорю. Фахівцями комбінатів оперативно вишукуються інші способи доставки і відправки вантажів (насамперед, автомобільним транспортом і каботажними перевезеннями)", - інформують обласні влади.

  За даними на 26 грудня, в області працюють також п'ять коксохімічних заводів і коксохімічне виробництво ВАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь". Горлівський коксохімзавод не працює з червня поточного року.

  З вогнетривких і флюсовидобувних підприємств виробничу діяльність здійснюють Великоанадольський і Часівоярський вогнетривкий комбінат, Красноармійський динасовий завод, Новотроїцьке рудоуправління, Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат.

  Не працюють Комсомольське рудоуправління, Пантелеймонівський і Красногоровський вогнетривкі заводи.

  Попередній матеріал
  На Херсонщині діти плетуть маскувальні сітки для бійців АТО
  Наступний матеріал
  Нардепи ухвалили зміни Податкового кодексу, узгоджені з урядом

  Металургійний комбінат "Азовсталь" почав демонтаж агломераційної фабрики у Маріуполі

  Донецький "Металург" провів "спаринг-двосторонку"

  Дніпропетровщина збільшила долю металургійного виробництва в показниках України

  Улюбленого героя усіх металургів увіковічнили у Запоріжжі