Металургійний комбінат "Азовсталь" почав демонтаж агломераційної фабрики у Маріуполі

  Металургійний комбінат "Азовсталь" (м.Маріуполь,  Донецької обл.), що входить до групи "Метінвест", почав демонтаж агломераційної фабрики, зупиненої ще у 2012-му році з метою скорочення техногенного навантаження на екологію міста.


  Як повідомляється в прес-релізі підприємства 13 листопада, почавши демонтаж аглофабрики, група "Метінвест" тим самим в черговий раз підтвердила намір створити в Маріуполі екологічно чисте металургійне виробництво.

  Як зазначає прес-служба, "Метінвест" системно працює над зниженням техногенного навантаження метвиробництва на екологію. Одним із знакових подій стало рішення про закриття цеху агломерації на "Азовсталі" два роки тому. Це дозволило радикально поліпшити якість атмосферного повітря в місті: кількість викидів шкідливих речовин скоротилося на 30%, на 10% знизилися викиди через шламонакопичувач в акваторію Азовського моря.

  Місяць тому на підприємстві почали розбирати металеві конструкції, будівлі та споруди аглофабрики. За розрахунками фахівців, в ході робіт буде демонтовано близько 7,900 тис. тонн металобрухту. Вартість його утилізації обійдеться в 3,5 раза дешевше покупної сировини, що робить процес навіть економічно вигідним. В даний час виконується демонтаж устаткування газоочистки, після чого приступлять до розбирання будівлі цеху агломерації.

  "Група" Метінвест "в повному обсязі виконує зобов'язання перед маріупольцями, прагнучи зробити металургійне виробництво в Маріуполі сучасним і безпечним з точки зору екології. Уже демонтовано мартенівська піч і коксові батареї. Сьогодні ми демонтуємо виробництво, яке десятки років завдавало відчутної шкоди екології Маріуполя. Ставимо крапку в цьому питанні ", - заявив генеральний директор "Азовсталі" Енвер Цкітішвілі, якого цитує прес-служба у повідомленні.

  За його словами, фахівці планомірно виводять підприємство на новий рівень в питаннях екологічної безпеки. Всі плани і перспективні проекти, пов'язані з показниками по охороні навколишнього природного середовища, будуть обов'язково виконані.

  Як відомо, "Азовсталь" входить до групи "Метінвест", основними акціонерами якої є компанія "СКМ" (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують компанією.
  Попередній матеріал
  Київрада припинила повноваження двох депутатів
  Наступний матеріал
  Депутати Київради перейменували десять вулиць