МВФ
МВФ inforesist.org

Гончарук розповів, коли Україна підпише нову програму співпраці з МВФ

Читайте по-русски
Через кілька тижнів ключові міністри уряду України відвідають офіс МВФ у США

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук планує, що нова програма співробітництва України з Міжнародним валютним фондом буде підписана в грудні 2019 року. Про це він повідомив у відеозверненні, яке розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Колеги з авторитетної світової організації приїхали в Україну для того, щоб почати з нами переговори про нову програму на три роки. Це – початок переговорів, які триватимуть, як мінімум, ще кілька місяців до того моменту, як у грудні, як ми це плануємо, буде підписано нову програму", – сказав він.

Прем'єр додав, що до моменту підписання нової програми буде кілька етапів переговорів. Так, через кілька тижнів ключові міністри уряду України відвідають офіс МВФ у США, де, як очікується, будуть досягнуті попередні домовленості про склад і структуру нової програми.

Як повідомляв 5.UA, чергова оціночна місія МВФ працювала в Києві з 12 по 26 вересня. За підсумками місії, в МВФ заявили, що обговорення нової трирічної програми розширеного фінансування для України продовжиться найближчими тижнями. У Національному банку України оцінювали потенційний обсяг нової програми в 5-10 мільярдів доларів і прогнозували отримання перших двох мільярдів до кінця року.

Попередній матеріал
На Одещині відбудуться масштабні ракетні навчання – подробиці
Наступний матеріал
У Франції стартувала сесія ПАРЄ без українців
Loading...