Євген Кравцов
Євген Кравцов cfts.org.ua

Голова "Укрзалізниці" анонсував "кадровий джихад" у менеджменті

  Читайте по-русски
  Кравцов пообіцяв упродовж кварталу звільнити не менш як половину керівників

  У наступні три місяці щонайменше половина керівного складу ДП "Укрзалізниця" буде замінена. Таку заяву в інтерв'ю "БізнесЦензору" зробив голова правління УЗ Євген Кравцов.

  "Багато людей з середнього і вищого менеджменту, які працювали або продовжують працювати в УЗ, не самі прозорі з точки зору репутації та прийнятих рішень. У наступні три місяці, можна це назвати таким собі джихадом, будуть кадрові рішення щодо топ-менеджменту компанії. Щонайменше половина керівного складу буде замінена ", – цитує видання слова Кравцова.

  Управлінець зазначив, що сьогодні триває ротація керівників залізничних депо та структурних підрозділів: "На сьогодні в цілому по структурі, за останні 4 місяці, проведена заміна 15% керівного складу".

  Глава правління також повідомив, що "тільки зараз" з'явилася можливість звільнити члена правління "Укрзалізниці" Сергія Михальчука.

  "Уряд зробив правильну заяву і я, як керівник компанії, давно чекав такої позиції. Перше – це розуміння того, наскільки складна ситуація в компанії і розуміння того, наскільки потрібно на рівні держави приймати низку рішень. Друге – корупція, що пронизує компанію всередині. Ми почали з Михальчука – це показовий приклад. Ще раз: якщо я не міг змінити протягом 2 років ключовий менеджмент компанії, це погано ", – резюмував Кравцов.

  Читайте також: Поділ потягів "Укрзалізниці" на класи – подробиці від Кравцова і коли чекати на новацію

  Попередній матеріал
  Фріз опублікувала нову вимогу Путіна щодо "нормандського формату"
  Наступний матеріал
  "Крим не наш": у російських містах з’являються надписи проти агресії щодо України – фото
  Loading...