Потяг
Потяг 5 канал

З Києва рушив перший "нічний експрес" до Маріуполя – враження пасасжирів і Омеляна

Читайте по-русски
Невдовзі цим маршрутом може рушити і швидкісний потяг "Інтерсіті"

Експресом до Маріуполя. З Києва у суботу, 30 березня, вирушив перший швидкісний поїзд категорії "нічний експрес".

"Укрзалізниця" запустила регулярний рейс, який курсуватиме між двома містами через день і долатиме свій маршрут приблизно за 15 годин. Рухається він на 2 години швидше за попередній рухомий склад. 

Сьогодні на потяг продано всі квитки, а це 354 місця. При цьому, він має 10 вагонів, з яких лише один – плацкартний. Решта вагонів – купе і люкси.

Перед відправленням потяг проінспектував особисто міністр інфраструктури України Володимир Омелян і голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.  

"На сьогодні ми маємо три потяги між Києвом і Маріуполем і цей потяг – це такий флагман. За підтримки Мінінфраструктури з квітня місяця цього року ми запроваджуємо нову систему градації пасажирських потягів на комфорт, стандарт і економ. Цей потяг є презентаційним потягом класу "кофморт". Він збудований з новозбудованих і нещодавно відремонтованих вагонів, повністю нового складу", – зазначив чільник УЗ.

Потяг Київ-Маріуполь
Потяг Київ-Маріуполь5 канал

Голова Мінінфраструктури своєю чергою натякнув: невдовзі цим маршрутом може рушити і швидкісний потяг "Інтерсіті". 

"Коли ми говоримо про "Інтерсіті +" , ключове питання – це розширення морських ділянок. На окремих ділянках у нас все ще є одна колія і друге питання – це електрифікація. Це дорогий проект, ми його оцінюємо приблизно у 300 млн євро. Зараз Президент проводить переговори з Європейським Союзом, щоб отримати ці кошти", – повідомив Омелян. 

З першими пасажирами нового потяга спілкувалася кореспондент "5 каналу" Евеліна Михайленко. Чи залишилися вони задоволені якістю нового потяга – дізнайтеся у включенні: 

Дивіться також фотогалерею: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Тернопільщині у вулику знайшли унікальний архів рукописів УПА – сюжет
Наступний матеріал
Спецслужби РФ завербували мешканця Луганщини – той збирав відомості про ЗСУ
Loading...