Фонд гарантування вкладів продовжив ліквідацію трьох банків

  Ліквідацію банку "Київ" продовжено на рік

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив ліквідацію банків ПАТ АКБ "Київ" на один рік, ПАТ КБ "Стандарт" та ПАТ "Брокбізнесбанк" на два роки. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

  "Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення, відповідно до якого продовжено терміни здійснення процедури ліквідації ПАТ АКБ "Київ" на один рік до 24 червня 2017 року включно. Відповідно до даного рішення продовжено повноваження ліквідатора ПАТ АКБ "Київ" Олегу Івановичу Кічуку на один рік до 24 червня 2017 року включно", – йдеться у повідомленні.

  Крім того, Фонд гарантування продовжив терміни ліквідації ПАТ КБ "Стандарт" на два роки до 18 червня 2018 року включно, і відповідно ліквідатора Юрія Ірклієнка, на такий саме термін.

  Також ФГВФО продовжив строки здійснення ліквідації ПАТ "Брокбізнесбанк" на два роки до 10 червня 2018 року включно, і відповідно ліквідатора Олександра Куреного, на такий самий термін.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що рівень проблемних кредитів на балансах банків за результатами діагностики перевищив 40% і продовжує зростати до рівня вище 50% у зв'язку з повільним відновленням кредитування в банківській системі.

  Попередній матеріал
  Заходи з енергоефективності щороку скорочуватимуть витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн – Порошенко
  Наступний матеріал
  Голова КВУ: Наступного вівторка, можливо, Рада частково оновить виборчу комісію
  Теги:

  "Нафтогаз" сподівається отримати $500 млн кредиту від Світового банку для закупки газу

  У Києві уперше в історії проходить засідання Регіональної групи МВФ та Світового банку

  Нацбанк хоче скасувати пенсійний збір для населення при купівлі валюти

  17 банків-банкрутів виставлять на продаж