фото АПУ

У Києві уперше в історії проходить засідання Регіональної групи МВФ та Світового банку

У зібранні взяв участь Петро Порошенко - він подякував міжнаоодним інституціям за підтримку і солідарність та ознайомив із пріоритетами української влади

Боротьба з корупцією та економічне зростання - такі головні пріоритети для української влади. Про це заявив Президент України Петро Порошенко. 

"Наш пріоритет - боротьба з корупцією. Упродовж останніх 9 місяців ми створили спеціальне політично незалежне антикорупційне бюро. З нашими партнерами із США та ЄС ми впроваджуємо кращий досвід і найкращу практику боротьби з корупцією. Ми створили кілька органів, включаючи Антикорупційне бюро. В макроекономічному плані завдання влади - завершити рік зі зростанням ВВП на рівні 1,1% і перейти в 2017 році до однозначних показників інфляції на рівні близько 8%", - сказав глава держави.

Цю заяву Президент зробив під час зустрічі групи країн-членів Міжнародного валютного фонду і Світового банку. Триденний захід вперше відбувається у Києві. У його межах Україну відвідає понад 70 іноземних посадовців із 15 країн. Серед них - голови центральних банків, міністри фінансів та їхні заступники.

Зустріч урочисто відкрила головуюча від України в МВФ, голова Національного банку України Валерія Гонтарева. У своїй промові вона зазначила, допомога МВФ і Світового банку дозволили Україні відновити макроекономічну стабільність.

"Ми одержали фінансову парасольку, яка дозволила нам перейти до багатьох реформ, включаючи гнучкий валютний курс, очистити банківську систему, стабілізувати платіжний баланс", - зазначила вона.

Нагадаємо, напередодні Порошенко заявив про макрофінансову стабілізацію ситуації в Україні.

Попередній матеріал
США закликали Київ до повного розслідування трагедії 2 травня в Одесі
Наступний матеріал
Окупанти обстріляли дитсадок у Первомайському з артилерії, є жертва – Аброськін
Теги:
Loading...