slovoidilo.ua

Епізодично переглядати не будемо: Рева розповів, як будуть стабілізувати Пенсійний фонд

  Перегляд пенсійного забезпечення відбуватиметься не епізодично, а щорічно, запевняють у міністерстві

  Пенсійна реформа передбачає запровадження таких соціальних стандартів, які покликані стабілізувати Пенсійний фонд. Зокрема, такі соціальні параметри мають створити умови для подолання дефіцитності Фонду та забезпечити пряму залежність розміру пенсій від економічних показників. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає прес-служба Мінсоцполітики.

  "Пенсійна реформа приведе видатки пенсійної системи у відповідність до її доходів за рахунок суттєвого збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду", – зазначив Рева.

  За його словами, такий підхід забезпечить постійне збільшення розміру пенсійного забезпечення відповідно до зростання економічних показників. Крім того, ліквідує вплив політичного фактору на добробут пенсіонерів.

  "Перегляд пенсійного забезпечення відбуватиметься не епізодично: раз на п’ять чи раз на десять років, а щорічно – у відповідності до формули розрахунку, яку закладено в проект реформи. Таким чином, створюється модель, за якої матеріальне становище пенсіонера не залежатиме від доброї волі високопосадовців", – заявив міністр.

  Також у відомстві кажуть, що проект закону про пенсійну реформу передбачає перенесення підвищення соціальних стандартів з грудня 2017 року на жовтень. Це дозволить переглянути розмір пенсій додатково 3 мільйонам пенсіонерів.

  Як повідомляв 5.UA, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко розповів, коли в країні зможе запрацювати накопичувальна система.

  Попередній матеріал
  "Прокидайся в мирі": додаток-будильник українських волонтерів отримав "срібло" міжнародного фестивалю
  Наступний матеріал
  МЗС України надсилає РФ ноту протесту через перекриття Керченської протоки
  Loading...