ua.golos.ua

Держспецзв'язок готовий самостійно завершити роботу над системою е-декларування

  Це станеться у разі, якщо ТОВ "Міранда" не встигне завершити роботу над системою

  Якщо компанія-розробник ПЗ для системи е-декларування ТОВ "Міранда" не встигне завершити роботу над системою електронного декларування та виправити всі виявленні раніше недоліки до 1 вересня, то продовжити цю роботу зможе Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України. Про це заявив голова Держспецзв'язку Леонід Євдоченко, передає УНІАН.

  За його словами, якщо ТОВ "Міранда" не встигне завершити роботу над системою, "держава має втрутитися у цю ситуацію і взяти на себе (відповідальність) та доопрацювати цей продукт".

  Євдоченко також додав, що не виключає можливості, що Держспецзв'язок завершить роботу над системою, принаймні, з такою пропозицією виступили у НАЗК.

  Як відомо, 15 серпня, в Україні запрацювала система електронного декларування, однак поки лише в тестовому режимі. До отримання атестата система діятиме як база даних і її не можна буде використовувати в суді, щоб покарати чиновників за приховування доходів.

  Нагадаємо, 17 серпня в ефірі "5 каналу" міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що захищена система е-декларування буде 100% запущена до кінця місяця. Як відомо, у компанії "Міранда", що є розробником програмного забезпечення для системи електронного декларування, стверджують, що розробник виконав свою роботу на всі 100%.

  Згодом голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що Держспецзв'язок має доопрацювати програмне забезпечення для системи електронного декларування до кінця цього місяця.

  Попередній матеріал
  Брифінг речника Міністерства оборони Олексія Чернобая – відео
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Україні прогнозують грози шквали та град
  Теги:
  Loading...

  Політична гра із запуском е-декларування була розрахована на те, що МВФ не помітить проблем – експерт

  Держспецзв'язок має сертифікувати систему е-декларування до 31 серпня – Корчак

  Клімкін: Захищена система е-декларування буде 100% запущена до кінця місяця

  Відновити експертизу е-декларування поки що неможливо – Держспецзв'язок