forbes.net.ua

Держспецзв'язок має сертифікувати систему е-декларування до 31 серпня – Корчак

  Глава держави також переконаний, що жодні технічні проблеми не можуть зривати стратегічно важливого для держави плану

  Держспецзв'язок має доопрацювати програмне забезпечення для системи електронного декларування до кінця цього місяця. Такі підсумки робочої наради у Президента України Петра Порошенка, повідомляє голова НАЗК Наталія Корчак на сторінці у Facebook.

  "До 31 серпня 2016 року Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) у співпраці з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) повинна доопрацювати перші три модулі програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", – написала вона.

  "Держспецзв'язку належить усунути недоліки, допущені компанією-розробником програмного забезпечення, і видати так само до 31 серпня Атестат відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій", - наголосила Корчак.

  У свою чергу, зі слів голови НАЗК, Президент зазначив, що для повноцінного функціонування системи Єдиного державного реєстру декларацій створена належна законодавча база, і жодні технічні проблеми не можуть зривати стратегічно важливого для держави плану і стати на заваді твердій політичній волі боротися з корупцією.

  Як стало відомо, учасники наради були одностайні в тому, що в умовах, коли компанія-підрядник несумлінно виконала свої зобов'язання, ДССЗЗІ як державний орган не має іншого варіанту дій, крім як взяти ініціативу і відповідальність та забезпечити сертифікований старт системи.

  Водночас, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про готовність ініціювати оперативне рішення щодо фінансування робіт із забезпечення четвертого та п'ятого модулів системи е-декларування. Роботу над цими модулями ДССЗЗІ має виконати самостійно у стислі терміни, повідомила Корчак.

  Нагадаємо, 17 серпня в ефірі "5 каналу" міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що захищена система е-декларування буде 100% запущена до кінця місяця.

  Нагадаємо, 16 серпня директор компанії "Міранда", що є розробником програмного забезпечення для системи електронного декларування, Юрій Новіков заявив, що розробник виконав свою роботу на всі 100%.

  Як відомо, 15 серпня, в Україні запрацювала система електронного декларування, однак поки лише в тестовому режимі. До отримання атестата система діятиме як база даних і її не можна буде використовувати в суді, щоб покарати чиновників за приховування доходів.

  Попередній матеріал
  У Мукачевому поліція затримала нетверезого суддю на BMW
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині провели спільні навчання ЗСУ та Нацполіція
  Теги:
  Loading...

  Севостьянова: Недоліки системи е-декларування можна усунути за 1-2 тижні - інтерв'ю

  Клімкін: Захищена система е-декларування буде 100% запущена до кінця місяця

  Запуск е-декларування без сертифікату не має жодного сенсу – представництво ЄС в Україні

  Відновити експертизу е-декларування поки що неможливо – Держспецзв'язок