МВФ
МВФ utmagazine.ru

"Чутки неправдиві": у МВФ спростували "пом'якшення" вимог до України

Поступок щодо Антикорупційного суду від основного кредитора чекати Україні не варто

У Міжнародному валютному фонді називають неправдивою інформацію, яку раніше поширила низка вітчизняних ЗМІ, щодо пом'якшення позиції Фонду відносно створення Антикорупційного суду, а також щодо звільнення своїх представників в Україні. Про таке заявив заступник голови департаменту комунікацій МВФ Вільям Мюррей на брифінгу у США, передає УНІАН

"По-перше, немає правди у твердженнях про "пом'якшення позиції" МВФ (стосовно створення Антикорупційного суду – ред.) і чутках про відставки (представників МВФ і Світового банку в Україні – ред.). Ці чутки неправдиві. Дозвольте мені винести це на перший план", – наголосив Мюррей.

За словами представника МВФ, створення в Україні Антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії є невід'ємною частиною програми співпраці.

"Що стосується Антикорупційного суду, ми очікуємо спільної роботи з владою і міжнародними партнерами, аби усунути занепокоєння щодо законопроекту про Антикорупційний суд і привести його у повну відповідність із зобов'язаннями України за програмою з МВФ і рекомендаціями Венеціанської комісії. Як ми зазначали раніше, створення Антикорупційного суду згідно з вимогами Венеціанської комісії є невід'ємним компонентом програми МВФ з Україною", – зауважив заступник глави департаменту комунікацій МВФ.

Як відомо, МВФ наполягає на ринкових цінах на газ для відновлення фінансування України для завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мешканці Сміли перекрили трасу на Київ та обіцяють заблокувати залізницю
Наступний матеріал
"Безумовно, це зробимо": ГПУ готова подати запит на екстрадицію Ігоря Гужви
Loading...