Фото companion.ua

Чотирьох операторів АЗС підозрюють у ціновій змові

  Антимонопольний комітет України підозрює мережі суб’єкти господарювання, які реалізують пальне на АЗС під брендами "ОККО", "WOG", "SHELL", "Parallel" у ціновій змові, що призвела до необгрунтованого підвищення цін на нафтопродукти.


  Про це повідомляє прес-служба Антимонопольнго комітету України.

  "Суб’єкти господарювання, які реалізують пальне на АЗС під брендами "ОККО", "WOG", "SHELL", "Parallel" та деяких інших, ціни не знизили, та станом на 29 квітня 2014 року встановили їх на бензин А-95 на рівні 15,99-16,07 грн/л. Водночас надана ними до Комітету інформація не дає підстав для висновку щодо обґрунтованості саме таких цін." – йдеться в повідомленні.

  У відомстві повідомили, що мають намір перевірити дотримання законодавства про конкуренцію цими мережами і у разі виявлення порушень вжити вичерпних заходів.

  "Зважаючи на вищезазначене, а також те, що ці учасники ринку підвищували ціни на моторні бензини і дизельне пальне практично одночасно та встановлювали їх на однаковому або близькому за розміром рівні, та враховуючи, що на багатьох регіональних ринках ці суб’єкти господарювання мають ознаки індивідуальної чи колективної монополії, територіальним відділенням Антимонопольного комітету України доручено здійснити перевірку дотримання законодавства про захист економічної конкуренції цими учасниками ринку при встановленні цін на бензини і дизельне пальне. У разі виявлення порушення вжити вичерпних заходів щодо їх припинення." – наголошують у Антимонопольному комітеті.
  Попередній матеріал
  МВС: Затримані організатори заворушень у Харкові
  Наступний матеріал
  Нацбанк продовжив обмеження на зняття з рахунків готівкової валюти
  Теги:
  Loading...