Банківські афери: за одну ніч один з українських банків "переїхав" на Луганщину

  Фонд гарантування вкладів зазначає, що існує загроза виведення активів банку

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав заяви до Генпрокуратури і СБУ про вчинення кримінального правопорушення. Як стало відомо, за одну ніч приватний нотаріус перереєстрував "Укрінбанк" на колишнього власника. Про це йдеться в повідомленні Фонду, повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  Зазначається, що наразі існує загроза виведення активів банку.

  Як стало відомо, 13 липня приватний нотаріус вніс зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо юридичної особи ПАТ "Укрінбанк". Зокрема, було змінено повне та скорочене найменування, місцезнаходження та відомості про керівника юридичної особи.

  Відтак, банк отримав назву ПАТ "Укрінком", а зареєстрований він у Луганській області (м. Сєвєродонецьк). Крім того, у фонді відзначили, що невідомі чинять тиск та намагаються заволодіти активами банку.

  Як повідомляється, перереєстрація юрособи дозволить великим позичальникам, серед яких чимало афілійованих з акціонерами банку осіб, уникнути погашення своїх кредитів.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що Фонд гарантування вкладів розпочав ліквідацію банку "Михайлівський". Ще 30 червня прокуратура Києва відкрила справу проти керівництва банку "Михайлівський". 

  Попередній матеріал
  Теракт у Ніцці: cтало відомо, скільки загинуло дітей
  Наступний матеріал
  ГПУ заарештувала скандально відомого забудовника столиці

  Фонд гарантування вкладів розпочав ліквідацію ще одного банку

  Заступник глави Нацбанку пішов з посади

  Прокуратура Києва відкрила справу проти керівництва одного з банків

  НБУ: українські банки вперше за останній рік отримали прибуток