5.ua

Американська Westinghouse ЕС продовжить поставку палива на АЕС України

  Компанія Westinghouse Electric Company (США) і НАЕК "Енергоатом" домовилися про продовження діючого контракту на поставку палива на атомні електростанції України до 2020 -го року. Таким чином, сторони продовжують своє довгострокове партнерство щодо забезпечення українських ядерних реакторів конкурентоздатним і надійним паливним матеріалом. Про це 11 квітня повідомили в прес-службі Westinghouse ЕС.

  "Ми дуже вдоволені від нашого стратегічного партнерства з "Енергоатомом" і можливості допомогти Україні диверсіфікувати джерела поставок ядерного палива для АЕС. Для підрозділу Westinghouse VVER продовження цього договору є свідченням якості нашого продукту, а також ще одним підтвердженням того, що з його використанням на Южно -Українській АЕС не було ніяких проблем", - підкреслили в американській компанії.

  Це твердження довела і недавня загальна інспекція "Енергоатому" і Westinghouse. Крім того, продовживши контракт, сторони підтвердили , що паливо Westinghouse може безпечно завантажуватися і використовуватися.

  "Сьогоднішня домовленість дозволить "Енергоатому » продовжити диверсифікацію джерел поставок палива , - зазначив журналістам президент і глава правління компанії Westinghouse Данні Родерік, коментуючи подію, - Ми переконані , що висока ефективність і конкурентоспроможність нашого продукту допоможуть компанії збільшити свою частку на українському ринку ядерного палива".

  Нагадаємо, в березні з'явилась інформація про наміри російської сторони припинити поставку палива для українських АЕС вже у 2014 році.

  Попередній матеріал
  Папа Франциск попросив вибачення за священників-педофілів
  Наступний матеріал
  Аl Jazeera: У Європи є реальна альтернатива російському газу
  Теги:
  Loading...