vk.com

Аграріям спростять реєстрацію податкових накладних

  Міністерство фінансів пропонує спростити для аграріїв реєстрацію податкових накладних

  Міністерство фінансів розробило рішення, яке попередить виникнення труднощів у платників аграрного сектора при реєстрації податкових накладних. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

  Відомство зафіксувало тенденцію до росту відсотку призупинених накладних підприємців саме сільськогосподарського сектору.

  Для спрощення процесу Мінфін вирішив ввести такі зміни: платники можуть надати документи (технологічну карту) до здійснення угоди, і вона буде розглянута протягом 10 робочих днів. Якщо ця картка за встановленою формою врахується ДФС, податкові накладні/розрахунки коригування за цією операцією зупинятися не будуть.

  Для платників сільськогосподарського сектору технологічна картка враховуватиметься автоматично системою моніторингу без розгляду ДФС, якщо платника – товаровиробника сільськогосподарського сектору внесено до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України".

  Крім того, якщо платник на 31 грудня 2016 року застосовував спеціальний режим оподаткування відповідно до ст. 209 Податкового кодексу. А також, якщо такі платники мають загальну площу власного або орендованої земельної ділянки понад 200 га включно станом на 1 січня 2017 року, що задекларована до 20 лютого поточного року і за період з 1 січня 2017 не було одночасного зміни засновника і директора підприємства.

  Попередній матеріал
  Французькі сенатори вперше відвідають Донбас і ознайомляться з безпековою ситуацією на сході – Геращенко
  Наступний матеріал
  "Кремль регоче": Як коментують західні журналісти "повернення" Саакашвілі в Україну

  ГПУ розслідує можливе ухилення від сплати податків екс-регіоналом Мураєвим

  У Сенаті США готові збільшити фінансову допомогу Україні у 2018 році

  Лутковська: У РФ досі не відповіли, де знаходиться Павло Гриб і де йому надають медичну допомогу

  Українські військові на першій лінії в зоні АТО отримають 10 тисяч гривень доплати – Порошенко

  Коболєв: Ми не досягли того прогресу з "Газпромом", на який розраховував Стокгольмський арбітраж

  5 канал - трансляція наживо