Геращенко із французькими сенаторами
Геращенко із французькими сенаторами facebook.com/iryna.gerashchenko

Французькі сенатори вперше відвідають Донбас і ознайомляться з безпековою ситуацією на сході – Геращенко

За словами Ірини Геращенко, Франція і надалі підтримуватиме територіальну цілісність і суверенітет України, ніколи не визнає анексію Криму

Французькі сенатори вперше відвідають Донбас і ознайомляться з безпековою й гуманітарною ситуацією на сході України. Про на сторінці у Facebook повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, яка в понеділок зустрілася з головою міжпарламентської групи дружби Україна–Франція Ерве Море, а також сенаторами Жан-Івом Леконтом і Жаком Лежандром.

"Це не перший візит колег до України, але вперше вони відвідають Донбас, ознайомляться з безпековою і гуманітарною ситуацією, що дуже і дуже важливо", – йдеться в повідомленні.

Геращенко розповіла про процес Мінських переговорів, сенатори найбільше цікавилися питанням звільнення заручників і пообіцяли, що й надалі Франція в "нормандському форматі" порушуватиме це питання як пріоритетне.

Вона також поінформувала французьких політиків про порушення прав людини у Криму, сьогоднішнє рішення суду Росії щодо засудження заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Окрім того, сторони обмінялися думками щодо ініціативи введення миротворчої місії на всю територію окупованого Донбасу, до україно-російського кордону. Представники Сенату Франції зазначили, що Франція і надалі підтримуватиме територіальну цілісність і суверенітет України, ніколи не визнає анексію Криму.

Міністр оборони відвідав лінію відведення військ в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент Молдови обурений новою політикою України щодо нацменшин
Наступний матеріал
Аграріям спростять реєстрацію податкових накладних