uk.wikipedia.org

2017 року міжнародні резерви України зросли на 21% – Нацбанк

  Зростання міжнародних резервів на кінець року перевищило очікування регулятора

  Станом на 1 січня 2018 року міжнародні резерви України становили 18 808,45 мільйонів доларів, що демонструє зростання на понад 20% протягом року. Про це інформує прес-служба Національного банку України.

  "За рік вони зросли на 21%, здебільшого завдяки надходженню фінансування від Міжнародного валютного фонду на рівні близько 1 млрд. дол. США, а також купівлі Національним банком на тлі сприятливої ситуації на валютному ринку 1.3 млрд. дол. США під час проведення валютних інтервенцій", - йдеться у повідомленні.

  У НБУ також відзначають, що рівень міжнародних резервів України на кінець 2017 року перевищив прогноз у 18,6 млрд доларів (на 0,5%).

  "Зміна рівня міжнародних резервів протягом грудня була, у свою чергу, обумовлена надходженнями на користь Уряду у сумі 588,8 млн.дол. США (з них 586,4 млн. дол. США (в еквіваленті) - від розміщення державних облігацій), а також виплатами за зовнішнім боргом", - кажуть у прес-службі регулятора.

  Крім того, для згладжування надмірних курсових коливань, у грудні Нацбанк продав на міжбанківському валютному ринку більше 230 мільйонів доларів, з яких $85 мільйонів - за інтервенціями у формі запиту щодо найкращого курсу.

  Попередній матеріал
  Вищий трибунал Франції розгляне заборону "представництва ДНР"
  Наступний матеріал
  Вбивство Ноздровської: Поліція відтворила маршрут юристки від роботи до метро
  Loading...