Богдан Данилишин
Богдан Данилишин ukranews.com

"ЗА ЧАЙ.COM": голова Ради НБУ Богдан Данилишин в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про "аграрну карму" країни і чому ніхто не ризикне змінити економічний уклад України; чому "тарути-рабіновічі" писали "книги" про Гонтареву та збирали "люмпен-мітинги" під НБУ; чому українці від бідного до найбагатшого ненавидять податки платити, про "долар-вічно-по вісім" та "шарікових", що в слові з трьох букв роблять п'ять помилок, але творять нам нові економічні закони

Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин завітає на чаювання нині. Він – доктор економічних наук (наймолодший в Україні), професор (2003), член-кореспондент НАН України (2004), академік НАН України (2009), дійсний член Наукового товариства імені Шевченка (Франція). Автор більш як 350-ти наукових праць. Викладав у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті державної податкової служби України, Національній академії державного управління при Президентові України, Карловому університеті (м. Прага), Університеті Гумбольдта (м. Берлін). Але все змінилося в житті Богдана Данилишина, коли він увійшов в укрсучполітику. Був міністром економіки в уряді Тимошенко від 2007-го до самого Януковича (2010) і ось тут в його візитці з'являється ще один "титул" – дисидент. Генпрокуратура, обвинувачення, розшук, еміграція до Чехії, затримання, політичний притулок, свобода. А в 2013-му все "розсипалося" в прокурорів-регіоналів і все завершилося "через відсутність складу злочину". Від 2016-го року Богдан Данилишин очолює Раду Національного банку України.

Почаюємо про "аграрну карму" країни і чому ніхто не ризикне змінити економічний уклад України; чому "тарути-рабіновічі" писали "книги" про Гонтареву та збирали "люмпен-мітинги" під НБУ; і чому українці від бідного до найбагатшого ненавидять податки платити, про "долар-вічно-по вісім" та "шарікових", що в слові з трьох букв роблять п'ять помилок, але творять нам нові економічні закони. Поговоримо про найближче майбуття: чи завалять державу популісти і чи треба робити амністію "награбованого капіталу" всім, хто сам себе тепер називає "елітою" і скільки біткойнів треба українцю для щастя. Зустрінемося з Богданом Данилишиним о 23:10.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 8 грудня о 23:10.

Дивіться також фотогалерею:

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

Попередній матеріал
"Зробили все, щоб уникнути крові": поліція розшукала та затримала Саакашвілі – ГПУ
Наступний матеріал
Саакашвілі затримали в квартирі екс-начальника поліції Луганщини
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст із Росії Антон Наумлюк в ефірі "5 каналу"

В НБУ повідомили, скільки грошей цього року Україна повернула МВФ

"ЗА ЧАЙ.COM": правозахисник, публіцист і дисидент/політв'язень Мирослав Маринович в ефірі "5 каналу"

Нацбанк пояснив причини послаблення гривні до долара

НБУ відкликав ліцензію українського комерційного банку

"ЗА ЧАЙ.COM": донецький художник, що побував у полоні – Сергій Захаров ("Мурзилка") в ефірі "5 каналу"