Гроші

Чоловік винен $18 тисяч через прикру помилку після купівлі авто – відео

Shutterstock

"У мене немає проблем з терпінням"

Американець Менні Муньос із Пеорії, Аризона, придбав у 2020 році машину BMW X5 вартістю $60 000, але внаслідок помилки не доплатив 60 центів – це призвело до відмови у виплатах за страховим полісом. Про це повідомляє "Дивогляд" з посиланням на YouTube-канал AZfamily.

Менні відправив дилеру чек на суму $60,517.26, що на 60 центів менше потрібної суми. Ця розбіжність залишалася непоміченою до листопада минулого року, коли він потрапив у ДТП. У його страховій компанії Safe-Guard Products скористалися цією недостачею, як підставою для відмови у виплаті повної компенсації.

"Запит було відхилено, бо сума кредиту не відповідала сумі за договором", – розповів Муньос, який мав поліс страхування на випадок непередбачуваних обставин.

Автомобілісту розповіли, що сума має точно збігатися до копійки, щоб поліс був дійсним. У підсумку він отримав лише $26 709 замість очікуваних $45 000.

Після тривалих суперечок зі страховою компанією, Менні звернувся за допомогою до програми AZfamily "На твоєму боці" та її ведучого Гері Гарпера. Чоловік налаштований рішуче і хоче отримати суму, яку йому винні, – $18 651.

"У мене немає проблем з терпінням. Почекаю", – зазначив він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як водій за 2 роки назбирав штрафів на €150 тисяч, але нічого не заплатив.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ