Людина у місці позбавлення волі

Киянин через подарунок для дружини потрапив у в'язницю на 6 років

Shutterstock

Засуджений розкаявся

У столиці України, Києві, чоловіка засудили до 6 років і 6 місяців ув'язнення після того, як він був затриманий за крадіжку з супермаркету кондитерських виробів, які він хотів подарувати своїй дружині на день народження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на вирок Святошинського районного суду м. Києва.

За інформацією суду, раніше чоловік вже був засуджений і не відбув своє покарання до кінця, а тепер знову скоїв злочин. У червні 2023 року він зайшов до супермаркету в Києві та викрав там шоколад на суму 1359 гривень.

На судовому засіданні чоловік визнав свою провину та висловив каяття. За його словами, того дня він зайшов до магазину і вирішив вкрасти солодощі, щоб подарувати їх дружині на день народження.

Суд визнав його винним за частиною 2 статті 15 та частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України і засудив до 5 років і 6 місяців позбавлення волі. Оскільки у нього було інше покарання за попереднім вироком, його загалом засудили до 6 років і 6 місяців ув'язнення.

Раніше ми розповідали, що у Києві горіли декілька автомобілів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ