Вагітність

Вагітну жінку отруїла її колега через цинічну причину

Unsplash

Постраждала вже звернулася до поліції

Жінку з Китаю обвинувачують у спробі перервати вагітність своєї колеги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посилання на Oddity Central.

Співробітниця держустанови в провінції Хубей отруїла воду, щоб перешкодити жінці піти у відпустку у зв'язку з вагітністю та уникнути додаткового навантаження на роботі. План був розкритий, коли жертва помітила, що вода має дивний смак, і вирішила перевірити цю ситуацію.

Спочатку вона думала, що це вода з офісного водопроводу, але присмаку не вдалося позбутися навіть після переходу на бутильовану воду. Згодом після цього один із друзів вагітної пожартував, що хтось з працівників офісу намагається її отруїти, а тому жінка вирішила влаштувати перевірку цієї теорії. У підсумку вона спіймала одну з колег на відео, яка підмішувала речовину в її пляшку з водою.

Підозрювана пояснила, що це було зроблено через відсутність можливості впоратися з навантаженням після відходу вагітної жінки в декрет. Постраждала звернулася до поліції, і зараз триває розслідування. Якщо буде з'ясовано, що це було зроблено з наміром завдати шкоди, це може бути класифіковано як злочин нанесення тілесних ушкоджень, незалежно від використаної речовини.

Також "Дивогляд" розповідав, як вагітна жінка загадково померла, а за мить до смерті зробила селфі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ