Прапор США

У США обвалився міст через зіткнення з кораблем – шокуюче відео та подробиці

Istrfry Marcus / Unsplash

На місці працюють служби екстреної допомоги

У місті Балтимор (США) стався обвал мосту через зіткнення з кораблем. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times і Fox Baltimore.

У ніч на 26 березня міст, названий на честь Френсіса Скотта-Кі, зруйнувався після того, як в нього врізався контейнеровоз. 

За даними відеозаписів, значна частина мосту довжиною в 1,6 милі (2,57 км) зазнала повного руйнування та опинилася у воді внаслідок удару вантажного корабля Dali довжиною близько 288 метрів об опору. Це призвело до падіння декількох транспортних засобів у річку Патапско, як показано на відео, що широко поширилося у соцмережах. 

Міський голова Балтимора заявив, що на місці працюють служби екстреної допомоги і продовжуються рятувальні роботи. Згідно з повідомленням ЗМІ, що посилається на слова керівника відділу зв'язків пожежної служби Балтімора, проводиться пошук щонайменше семи осіб, які могли опинитися у воді.

За попередньою інформацією, є жертви та постраждалі. За даними Національної служби досліджень океану та атмосфери, вода в порту Балтимора на цей момент має температуру приблизно 9 градусів Цельсія. Цей рівень температури може спричинити переохолодження організму.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США чоловіка під час сну "засмоктала" гігантська воронка.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ