Кирило Тимошенко з "Пошлая Молли"

Скандал отримав продовження: український співак сказав, що Польщі варто "вступити до російської імперії"

dropbled / Instagram

"Я просто стібався. Напевно, гумор не для всіх"

Соліст українського гурту "Пошлая Молли" Кирило Тимошенко у нещодавньому відео розкритикував польську мову, а згодом пояснив свою поведінку. Про це повідомляє "Дивогляд".

Артист, який наразі перебуває за кордоном, опублікував у соцмережах відео, де сказав, що його дратує польська мова. Паралельно він хвалив російську та радив мешканцям Польщі вчити її.

Також Тимошенко сказав, що цій країні слід "вступити до російської імперії".

"Знаєте, що мене дратує в Польщі? Мене дратує польська мова. Я не розумію, нащо говорити цією йо**ною мовою, коли є російська мова. Я не розумію…Чуваки, просто вивчіть, бл*дь, російську і говоріть нормальною мовою. Є ж російська імперія. Просто вступіть у неї, бл*ль, як раніше. І говоріть нормальною мовою, довб***би", – сказав він.

Згодом співак спробував виправдатися. За його словами, він опублікував пародію на росіян і їхню імперськість. Свої тези, що полякам слід розмовляти російською, Кирило назвав "стьобом".

"Мені здавалося, що цей прикол зчитується ось так. Очевидно, що це товстезний рофл. Це ліричний герой. Це пародія на імперського росіянина. Я просто стібався. Напевно, гумор не для всіх. Гумор некоректний у цій ситуації. Яка російська імперія? Я українець, ви знаєте мою позицію. Очевидно, що це був жарт. Вибачте за гостренький гумор", – додав Тимошенко.

Втім, ще до публікації нового звернення мешканці Польщі гостро відреагували на ці слова музиканта. Зокрема, вони закликали скасувати гастролі "Пошлой Молли" в Польщі та закликали Кирила повертатися в москву.

Зазначимо, що "Пошлая Молли" є українським гуртом, заснованим у Харкові. Втім, найбільшу популярність артисти здобули на росії, де й жили. Після початку повномасштабної війни гурт покинув рф та оселився за кордоном.

Музиканти досі дають концерти та виступають з прапорами України. Водночас артисти випустили пісню з російською виконавицею.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Лобода потрапила у новий скандал.

Дивіться також відео 5 каналу: ФАРІОН "наїхала" на бійців "Азову" через мову

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ