Водій за кермом автомобіля

Водій отримав штраф у розмірі $1,4 млн за перевищення швидкості – як це можливо

Pixabay

"Я сказав: "Можливо, це друкарська помилка"

Мешканець США був вражений, коли дізнався, що йому виписали штраф у розмірі $1,4 млн за перевищення швидкості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Коннора Като зі штату Джорджія спіймали двоє поліцейських на швидкості 145 км/год в зоні, де встановлене обмеження швидкості 89 км/год. Він очікував значного штрафу, бо будь-який мешканець штату, який проїхав зі швидкістю понад 56 км/год понад встановлену швидкість, отримує максимальну суму штрафу $1 тис.

Натомість на нього чекав рахунок на $1,4 млн. Коннор подумав, що це помилка, а тому зателефонував до суду. Там йому відповіли, що він повинен буде розщедритися на гроші або з'явитися на засідання суду.

"Я сказав: "Можливо, це друкарська помилка", а вона відповіла: "Ні, сер, ви або платите суму, або приходьте до суду 21 грудня о 13:30", – розповів водій.

Штраф
Штраф
Фото: WSAV

Згодом американець дізнався, що штраф є лише тимчасовою сумою, автоматично згенерованою ПЗ, якою суд користується для видачі штрафів таким "супершвидкісним водіям". За словами представника міста Саванна, оскільки водії мають з'являтися до суду в рамках обов'язкової умови для притягнення до відповідальності, це число просто генерує програмне забезпечення.

Прессекретар місцевої адміністрації Джошуа Пікок додав, що подібні гігантські суми штрафу не потрібні, щоб залякувати громадян і викликати їх до суду. Надалі рішення про штраф Като має ухвалити суддя.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у США на $1,2 млрд оштрафували чоловіка, який поширював інтимні фото колишньої дівчини.

Дивіться також відео 5 каналу: Накинулася на дитину? В київському дитсадку скандал через виховательку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ