Автомобілі Lada, "АвтоВАЗ"

На росії представили новий автомобіль Lada Aura за $24 тис, який не заводиться – курйозне відео

Depositphotos

На урочистій церемонії був присутній сам міністр фінансів рф

росіяни продовжують дивувати світ своїми "нано-технологіями", але все ще невдало. Так, на росії спробували похизуватися новим автомобілем Lada Aura вартістю $24 тис, який не завівся, передає "Дивогляд".

Під час Петербурзького міжнародного економічного форуму АвтоВАЗ вирішив похвалитися новою розробкою російського автопрому перед кремлівськими прихвостнями і самим міністром фінансів рф Антоном Силуановим.

На урочистому заході зібралися "почесні" гості і звичайно, що змі. Однак, все пішло не за планом. Коли розробники хотіли продемонструвати вражаючі можливості нової моделі Lada Aura, цей автомобіль просто не завівся.

Щоб якось викрутитися з курйозної ситуації главі компанії Максиму Соколову довелося особисто лізти під капот і лагодити транспортний засіб. Після ще однієї спроби Лада таки завелася. Щоправда, реакція публіки була такою, наче рф запустила потужну ракету на Марс, яка дивом не вибухнула.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що двоє росіян ледве не вбили один одного, поки намагалися з'ясувати у кого з них більш українське прізвище.

Дивіться також відео 5 каналу: МАДЯР. УХ ПІ*ДА ЇМ! РТГР Птахи Мадяра: Очі та Жало

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ