Корова

На Хмельниччині зґвалтували корову після тривалих знущань – фото

Антонінська громада / Facebook

Тварина не може їсти, бо їй вибили зуби

У селі Антоніни (Хмельницька область) корову тягнули прив'язаною до трактора і зґвалтували. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на зоозахисну організацію UAnimals.

Спершу в мережі виклали фотографії тварини, яка лежала посеред поля та не могла підвестися. Коли власники розшукали корову, то помітили у неї є численні травми.

"Хтось прив'язав корову до трактора, і вона бігла, поки не знесилилась і не впала. Шкіра обдерта, роги підірвані від ланцюга, на якому її тягнули. Далі, мабуть, ланцюг порвався і тварина залишилась лежати", – написав син власниці тварини.

Згодом у полі знайшли і покинутий трактор. Постраждалу оглянув лікар і встановив, що її зґвалтували, а також їй вибили зуби. Внаслідок цього тварина не може їсти.

Зоозахисники вже вийшли на зв'язок з власниками корови та оплатять її лікування. Також вони та господарі тварини подадуть заяву в поліцію.

Корова
Корова
Фото: Антонінська громада / Facebook

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві перехожі та поліція перекрили рух транспорту, щоб врятувати качиний виводок.

Дивіться також відео 5 каналу: КАФЕ з ХЕРСОНА: як працювали в окупації, виїжджали та адаптовували бізнес в Одесі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ