Zoom

Депутат з'явився голим на онлайн-засіданні – курйозне відео

Shutterstock

Політик через це подав у відставку

У Румунії депутат від Соціал-демократичної партії Альберто-Йосиф Караян з'явився голим на онлайн-засіданні місцевої ради. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Capital.

Це сталося ще 24 лютого, коли місцева рада з Бухаресту проводила онлайн-засідання. Під час переклички політиків у помешканні Караяна несподівано автоматично увімкнулася трансляція, до чого депутат не був готовий.

На відео помітно, що він тільки вийшов з душу, а тому колеги побачили його оголеним. Це спровокувало сміх і жарти.

"Ви мене чуєте? Привіт. Мене чути?", – питав член Соціал-демократичної партії, не розуміючи, що його не тільки чути, але й видно.

Вже за кілька секунд він зник з екранів, що викликало відчуття полегшення у присутніх на засіданні. Однак згодом камера Караяна увімкнулася знову, після чого він почав виправдовуватися.

"Я не можу його закрити. Я дуже перепрошую. У мене сильна застуда, але я не знаю, як її зупинити. Я вийшов в Інтернет", – сказав він.

За кілька годин у Соціал-демократичній партії повідомили, що цей депутат подав у відставку. Також він вибачився перед колегами та звинуватив у цій ситуації сучасні технології та поспіх.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що політик з'явився оголеним на онлайн-конференції у Zoom, а згодом помочився на камеру.

Дивіться також відео 5 каналу: Тарифи на електроенергію-2023: коли українцям чекати підвищення цін – Ольга Бабій докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ