Ключі

Унітаз посеред кімнати, стелі "не для високих": у Києві здають дуже маленьку квартиру – фото

Shutterstock

Пропозиція підійде "для самітника" невисокого зросту

У Києві пропонується для оренди одна з найменших квартир площею лише 12 квадратів за 4,3 тисячі грн. Про це повідомляє "Дивогляд".

Житло розташоване у підвальному приміщенні та складається з двох невеличких приміщень, в одному з яких розташовані комунальні комунікації всього будинку та туалет посеред кімнати. Також майбутньому орендодавцю пропонують стелі "не для високих" і пральну машинку поруч із ліжком.

Квартира розташована в приватному будинку за 10 хвилин їзди від метро Либідська. Власник приміщення в оголошенні згадав про "авторський ремонт".

"Плюс приватного сектора, крім усього іншого, ще й у тому, що шашлик можна робити прямо за чотири метри від вхідних дверей. А про наявність мінусів мені не відомо", – йдеться в оголошенні.

За словами власника приміщення, ця пропозиція підійде "для самітника" невисокого зросту, бо "стеля низька і людині високого зросту користуватися сантехнічним куточком може бути некомфортно".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що художник, який підтримав Україну, повністю розмалював свій будинок.

Дивіться також відео 5 каналу: "рОСІЯНИ – СЦИКЛИВІ НАЦИСТИ!": Подерв'янський посадив русн@ на пляшки у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ