Дача на даху панельки

На Троєщині чоловік побудував на даху багатоповерхівки "дачу з городом" – фото

informator.ua

І їхати за помідорами нікуди не треба

На столичній Троєщині помітили незвичайну архітектурну споруду на даху однієї із багатоповерхівок по вулиці Лаврухіна, пише "Дивогляд" із посиланням на "Інформатор".

Виявилося, один із мешканців, який проживає на останньому поверсі, збудував собі невелику "дачу" і навіть розбив невеличкий город.

Як розповів чоловік журналістам, понад 10 років тому, коли він вийшов на пенсію, то вирішив зробити добудову. Він зазначив, що власним коштом відремонтував дах, забезпечивши ізоляцію, а також навів лад у під’їзді.

Спершу пенсіонер Петро Олексійович спорудив будиночок на 12 квадратних метрів із ДСП, але згодом розширив його. Зараз там дві невеликих кімнатки, але ніяких комунікацій – електрика, вода, каналізація – не підведено. Але поруч стоїть стара ванна для збору дощової води.

Перед добудовою чоловік і його дружина зробили невелику клумбу та грядки з овочами та зеленню.

Ні мешканці будинку, ні голова ЖБК жодних претензій через "дачу" не мають. Однак після того, як добудову помітили контрольні органи, вони видали припис про демонтаж і виписали два штрафи. Деснянська прокуратура порушила кримінальну справу.

Петро Олексійович вже почав збирати документи, щоб легалізувати самобуд.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у Харкові під виглядом реконструкції квартири перед будинком прибудували приміщення площею 1,2 тис кв.м.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ