Журавлина

На російському селі нікого не мобілізували, бо всі чоловіки пішли до лісу збирати ягоди

diet-health.info

Військкомату невідомо, де шукати потенційних солдатів

В одному з сіл російської Карелії військкомат не зміг нікого відправити на війну в Україні, що пояснюється сезоном збирання журавлини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Наприкінці вересня мешканцям села Шелтозеро почали надходити повістки. Місцева адміністрація почала обходити будинки, телефонувати призовникам і навіть сповіщати їх про мобілізацію через соцмережі. Однак, зусилля виявилися марними, бо всі чоловіки вирушили до лісу.

У місцевій адміністрації вважають, що росіяни покинули домівки через сезон збирання журавлини. За словами чиновників, у цей період чоловіки починають жити у занедбаних селах і мисливських будиночках у лісах. Знайти їх вкрай важко, бо військкомату невідомо, де саме шукати потенційних солдатів.

Місцеві активісти вважають, що насолоджуватися лісовою красою також вирішила частина призовників із села Рибрека, в якому мобілізували лише кілька росіян. Обидва поселення століттями населяють вепси, які антропологічно відносяться до монголоїдної раси. Пращурами цього фіно-угорського народу вважаються середньовічні фіномовні племена весь.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що російський телеведучий розридався у прямому ефірі через те, що росіяни не хочуть йти воювати в Україну. Він назвав їх "тліном" і "сміттям".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ