Борис Корчевніков

"Ти тлін, сміття!": російський телеведучий розридався у прямому ефірі через те, що росіяни не хочуть йти воювати в Україну – відео

infox.ru

"Ти ніщо, ти зеро, ти нуль! Ніщо тебе не навчить ні патріотизму, ні людинолюбству"

Відомий російський актор і телеведучий Борис Корчевніков розридався у прямому ефірі через те, що "захисники Батьківщини", росіяни, не хочуть йти на війну в Україну, передає "Дивогляд".

Зірка серіалу "Кадети" виступив у прямому ефірі програми "Соловйов Life", де висловив свою позицію щодо так званої "спеціальної воєнної операції" росії в Україні і закликав росіян вийти на захист Батьківщини.

Корчевніков розридався у прямому ефірі через те, що громадяни рф не хочуть йти воювати в Україну за свою країну. Таких людей він назвав "тліном" і "сміттям".

"Що ж це таке, наша Батьківщина, якщо за неї хтось віддає життя. А я її, значить, не люблю! Вона при цьому варта того, що за неї віддають життя! За неї і за мене! Як же мені жити далі?! Якщо ти навіть тоді не можеш змінити ставлення до своєї країни, то на тобі можна ставити хрест! Ти ніщо, ти зеро, ти нуль! Ніщо тебе не навчить ні патріотизму, ні людинолюбству. Ти тлін, сміття! Господь вміє таких ненавидіти і знищувати, і спалювати!", – сказав Корчевніков.

Багато-хто з глядачів припустив, що Корчевніков плаче через тих, хто поїхав з росії через розмови про оголошення путіним "часткової мобілізації". Однак, за словами актора, таких людей Батьківщина не простить:

"Я плакав, кажучи, не про тих, хто поїхав. А про тих, хто зараз за нас б'ється та вмирає. Про те, що ці жертви мають і нас навчити жертвувати. Дивлячись на те, що хтось за твоє життя прямо зараз віддав своє, неможливо продовжувати жити так само, як раніше", – підсумував Корчевніков.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії видали повістку абсолютно сліпому чоловіку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ