Смартфон

На Закарпатті оштрафували чоловіка, бо він надіслав родичці голосове повідомлення з нецензурною лексикою

Shutterstock

Правопорушник на судове засідання не прийшов.

Суд оштрафував на 170 грн мешканця Закарпатської області, бо він вилаявся, коли записував голосове повідомлення своїй племінниці. Це визнали психологічним домашнім насильством, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Інцидент стався у місті Свалява (Мукачівський район). Дівчина отримала від свого дядька повідомлення з лайкою і повідомила про це поліції. Правоохоронці склали протокол, а на судовому засіданні правопорушника не було з невідомих суду причин.

Суддя постановив про вчинення чоловіком адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.1 КУпАП України (домашнє психологічне насильство), а також застосування адміністративного стягнення в межах санкції ст.173-2 ч.1 КУпАП у вигляді штрафу.

Чоловік був визнаний винним у вчиненні правопорушення, його оштрафували на 170 грн. Також він має сплатити судовий збір у розмірі 496 грн.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що автошкола відмовила киянину в обслуговуванні українською та побажала "успішного навчання на мове".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ