Сергій Жадан

В Італії скасували благодійний концерт Сергія Жадана – чому це сталося

serhiy_zhadan / Instagram

"Соромно і огидно"

Українському поету та музиканту Сергію Жадану заборонили проводити в Мілані (Італія) благодійний концерт на підтримку України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram знаменитості.

Організатори заходу спершу заборонили українському активісту та його музичному гурту "Жадан і собаки" збирати під час заходу гроші на допомогу Україні. Жадан спробував пояснити, що кошти підуть на придбання автомобілів для ЗСУ, а не зброї, але марно. У підсумку концерт скасували.

"Чому ми скасували концерт в Мілані? Тому що частина європейців далі грають в пацифізм і подвійні стандарти, і щиро вважають, що, захищаючи свої життя і свою країну, українці порушують якісь їхні уявлення про мир і гармонію. А ті, хто намагається підтримати своїх співвітчизників у боротьбі з насильниками і мародерами, є фашистами і екстремістами. Чесно, кажучи, соромно і огидно. Поки українці тримають каркас вільної Європи, європейці ліниво тусять, намагаючись не лізти в політику. Схоже, ХХ століття не всіх навчило відповідальності", – прокоментував цю ситуацію Сергій.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині обікрали учасників українського гурту "ТНМК".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ