Пратіштха Раут

Королеву краси вжалила медуза, отрута якої вбиває за лічені хвилини – що з нею сталося (фото)

trish.raut / Instagram

Шкіра постраждалої почала "танути"

Переможниця конкурсу "Міс Англія-2020" Пратіштха Раут відпочивала на острові Маврикій, де її ледь не вбила кубомедуза. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Це трапилося 28 січня. Дівчина була на відпочинку в компанії п'ятьох інших королев краси. Вони плавали на човні та Раут захотіла дістатися до берега вплав.

"Я плавала, насолоджуючись прекрасним видом на пляж, коли раптом відчула щось в нижній частині тіла, подумала, що це просто водорості, і пропливла повз. Потім мої ноги почали щипати в агонії, я подумала, може бути, це укуси комах і пухирі, які реагують на морську солону воду"

Пратіштха стверджує, що її шкіра немов почала "танути". Вона зіткнулася з неймовірним болем, який нагадав їй передсмертну агонію. На сідницях і ногах дівчини з'явився висип, що нагадував опіки. Згодом королеву краси терміново госпіталізували, бо вона не могла ходити та сидіти.

"На жаль, через невизначеність реакції на укус медузи лікар клініки вирішив поспостерігати за мною протягом ночі й дав мені багато ліків, щоб полегшити біль і зупинити поширення реакції"

Фахівці встановили, що Раут вжалила кубомедуза, отрута якої може вбити людину за кілька хвилин, але дівчині пощастило – її врятували та наразі їй нічого не загрожує.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Африці жінці відкусили руку, коли вона прала у річці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ