Білка

"Вона зла": у Великій Британії білка атакувала 18 людей – фото

Shutterstock

Тварина тероризувала дітей, пенсіонерів і тварин

18 мешканців Великої Британії та їх домашні улюбленці постраждали через поведінку кровожерної білки, яку зловили лише за кілька днів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Це сталося у місті Баклі, де тварина нападала та дряпала усіх підряд. Зокрема, жертвами її нападів були діти, пенсіонери та домашні улюбленці. Кровожерну істоту навіть назвали "Страйм" на честь персонажа з фільму "Гремліни".

Зловити білку вдалося 65-річній жінці Коррін Рейнолдс, яка спочатку підгодовувала тварину, але згодом вона теж на неї напала. Британка передала гризуна Королівському товариству захисту тварин.

"Боюся, це недружня стосовно людей білка. Вона зла, і я починаю підозрювати, що у неї в голові відбувається щось не те, на зразок пухлини. Ми робили це в моїй ванній, бо не могли ризикувати та дозволити тварині знову втекти. Було досить смішно, ми стояли на колінах на підлозі у ванній і намагалися передати білку. Це були найдовші 15 хвилин у моєму житті", – розповіла вона.

Благодійній організації довелося приспати білку:

"Ми з жалем приспали її, але у нас не було іншого вибору через зміни в законодавстві від 2019 року, після яких випускати сірих білок в дику природу стало незаконно. Ми не згодні з цим законом і виступаємо проти нього, але повинні дотримуватися закону. Є безліч способів гуманно стримати поширення сірих білок, і ми закликаємо людей не ловити їх".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США білка щодня приходить до фастфуду, щоб отримати картоплю фрі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ