Каструля з окропом

Американка вчиться жити після того, як її груди "розтанули" через падіння на каструлю з окропом – фото 18+

Shutterstock

"Це було болісно. Я думала, що помру. Я ніколи не відчувала нічого настільки болючого..."

Мешканца США Еббі Рейнольдс впала на каструлю з окропом, внаслідок чого отримала опіки грудей. Дівчина пройшла через багато операцій та тепер вчиться жити з новим тілом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

За словами 29-річної американки, одного разу вона розмовляла зі своєю сусідкою та відчула, що погано себе почуває. Потім її зір несподівано погіршився та вона помітила "чорні плями", коли спробувала піднятися.

Після цього пішла подивитися на микрохвильову піч і несподівано знепритомніла, внаслідок чого впала на плиту, де стояла каструля з окропом. На щастя, поблизу була сусідка, яка швидко витягнула Рейнольдс з каструлі, зняла з неї одяг і викликала лікарів. Однак, вже тоді шкіра на її грудях почала "танути".

"Це було болісно. Я думала, що помру. Я ніколи не відчувала нічого настільки болючого і, чесно кажучи, не думаю, що коли-небудь знову буду. Навіть пологи не будуть настільки болісними", – розповіла Еббі.

29-річну дівчину госпіталізували та провели три операції. Приблизно через три тижні її виписали та повернули додому, де вона наразі намагається прийняти своє тіло.

Зазначимо, що на наступних фото зображене тіло дівчини, яка отримала численні опіки. Саме тому ми не радимо дивитися на них неповнолітнім, вразливим або вагітним особам.

"Перше, що я відчула, коли побачила свої опіки, був шок, я ніколи не бачила, щоб моя шкіра мала такий вигляд. Тоді я відчула страх, я була налякана... По суті, ви повинні оплакувати своє старе тіло і старе життя, намагаючись прийняти і оцінити своє нове я",  – поділилася вона.

За словами Рейнолдьс, завдяки цій ситуації вона усвідомила, що до цього марно гаяла час і турбувалася про "дрібні та дурні недосконалості, які ніхто б не помітив".

"Це змусило мене бути добрішою до себе і цінувати своє тіло за всі чудові речі, які воно для мене робить", – додала американка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, як чоловіку видалили частину мозку, щоб він не боявся смерті, але після цього страх зник узагалі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ