Вбивця

У Великій Британії хлопець уклав "угоду" з демоном і вбив двох сестер, щоб виграти у лотерею

Shutterstock

За словами матері вбитих, вона зробить усе, щоб Хусейн не опинився на свободі

У Великій Британії 19-річного Даньяла Хусейна визнали винним у ритуальному вбивстві двох сестер. Йому призначили довічне ув'язнення з правом на помилування через 35 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

За інформацією слідства, влітку минулого року Хусейн узяв 12-дюймовий ніж і завдав загалом 36 ударів двом сестрам, коли одна з них святкувала свій день народження. Він сховав тіла вбитих у лісі, але їх там помітив випадковий перехожий.

Правоохоронці встановили, що вчинок Хусейна – це насправді виконання ним підписаної його кров'ю "угоди" з демоном, якого той назвав Люцифуґом Рофокале. Ця "угода" передбачала, що протягом півроку 19-річний уб'є 6 жінок в обмін на виграш у лотерею Mega Millions Super Jackpot у розмірі 321 млн дол. 

Суд призначив злочинцю довічне ув'язнення з правом на помилування через 35 років. За словами матері убитих на ім'я Міна Смоллман, яка була жінкою-архідияконом Англіканської церкви, вона зробить усе, щоб Хусейн не опинився на свободі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Швеції хлопця пограбувала та зґвалтувала група мігрантів, а після цього постраждалого засудили за ксенофобію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ