Сталін

Для молодого покоління: російська бібліотека закупила комікси про "успіхи" Сталіна – фото

відкриті джерела

На думку авторів, диктатор – "один з найвидатніших сильних світу цього ХХ століття"

У Росії державна бібліотека закупила комікси про диктатора радянського режиму Йосипа Сталіна, який призначений для молодого покоління. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Видання "Сталін: шлях від семінариста до вождя нації. Біографія у коміксах" помітили серед книжок, які закупили наприкінці минулого місяця для поповнення фондів. Комікс розповідає про біографію диктатора, внутрішньопартійну боротьбу, колективізацію, репресії 30-х років минулого століття.

Окрім цього, там йдеться про стосунки Сталіна з його донькою і дружиною. На думку авторів, диктатор – "один з найвидатніших сильних світу цього ХХ століття"

"Чудовий політичний стратег і тактик, він досконало зіставив свої ресурси з наявними завданнями: міцно, протягом п'яти років після смерті Леніна, утвердитися в якості всесильного шефа Комуністичної партії; ціною жахливих жертв ввести радянське суспільство в еру індустріалізації; побудувати те, що він вважав "соціалізмом", – йдеться у післямові до коміксу.

Комікс про Сталіна
Комікс про Сталіна
Фото: РосЗМІ

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що росіяни склали список найвидатніших людей всіх часів і народів, серед яких опинилися Сталін, Путін і Гітлер.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ