тест на вагітність

Мер Івано-Франківська видасть премію у 100 тис грн першій жінці, яка завагітніє після повної вакцинація від COVID-19

Shutterstock

У такий спосіб чиновник хоче спростувати міф про те, що вакцинація призводить до безпліддя

В Івано-Франківську міський голова Руслан Марцінків заявив, що видасть премію першій жінці, яка завагітніє після того, як пройде повний курс щеплення від коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Марцінківа.

Чиновник зазначив, що у такий спосіб хоче спростувати міф про те, що вакцинація призводить до безпліддя та залучити якомога більше людей до цієї процедури. 

Марцінків зазначив, що заплатить 100 тис грн тій жінці, яка завагітніє після того, як пройде повний курс щеплень від COVID-19 будь-яким з дозволених в Україні препаратів.

"Вчора до мене прийшла жінка і доводила, що не може вакцинуватися, бо не завагітніє. Я вам серйозно говорю. Дайте доручення нашій працівниці. Якщо такий випадок станеться – то першій потрібно виплатити гарну премію. 100 тисяч гривень. Бо кажуть, що я злий, депреміюю. А я от хочу преміювати", - сказав Марцінків.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що бустерна доза вакцини Sinovac у 2,5 раза ефективніша у боротьбі з COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ