Вбивця

У Волинській області жінка замовила кілеру вбивство чоловіка, щоб не повертати оформлений на нього кредит – фото

Shutterstock

Правоохоронці розкрили злочинницю завдяки хитрому методу

На Волинщині 36-річна жінка звернулася до кілера, щоб той вбив її чоловіка. Вона хотіла це зробити, щоб не повертати оформлений на чоловіка кредит. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Місцева жителька неодноразово користувалася особистими документами чоловіка, щоб оформлювати на нього кредити. Загальна сума становить 200 тис грн.

"Щоб їх не повертати, вирішила його позбутися та підшукала для цього виконавця. Кілеру пообіцяла 10 000 грн", – сказано у повідомленні.

Правоохоронці для порятунку чоловіка провели спецоперацію – вони інсценували вчинення злочину та організували зустріч замовника з "потенційним кілером". Це сталося у п'ятницю, 6 серпня.

"Під час обумовленої зустрічі, поблизу одного із сіл Володимир-Волинського району, зловмисниця отримала підтверджуючі докази "ліквідації" колишнього чоловіка", – розповіли у поліції.

Тепер жінка затримана у порядку ст. 208 КПКУ. Їй уже повідомили про підозру в організації закінченого замаху на вбивство, вчиненого на замовлення (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. 11 ч. 2 ст. 115 ККУ). Тепер вирішують те, який запобіжний захід обрати.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні п'яний чоловік стояв на колінах перед поліцією та благав забрати його до відділку від дружини. Той казав, що вона може його вбити. Цей курйоз потрапив на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ