Метро

У метро Києва чоловіка побили через відмову вдягти маску – відео

Shutterstock

Один із учасників бійки кричав, що "не відпустить" чоловіка без маски

На станції метро Арсенальна у Києві побилися два пасажири. Це сталося через те, що один з них не захотів скористатися медичною маскою у вагоні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Фокус".

Коли потяг прибув на Арсенальну, то пасажири спочатку почали ображати одне одного словесно, а потім перейшли до фізичного насилля. Оточуючі намагалися припинити бійку, в тому числі чергова по станції.

Чоловік без маски стверджує, що йому зламали окуляри. Під кінець інциденту один з оточуючих дав учаснику бійки захисну маску, яку той все ж таки вирішив одягнути.

Другий чоловік кричав, що "не відпустить" чоловіка без маски. Також він стверджував, що "буде йти слідом за ним". У підсумку обидва були доставлені правоохоронцем у кімнату поліції.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що мережа обурена підлітками, які у Києві в метро обливалися молоком заради популярності.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ