Гризуни

Мишача чума: в Австралії гризуни "вижили" із в'язниці понад 400 засуджених – відео

відкриті джерела

"Шкода настільки велика, що нам набагато краще евакуювати центр"

В Австралії в'язні та працівники виправного закладу вимушено переїхали через нашестя мишей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Цей інцидент стався у Новому Південному Вельсі, де гризуни зіпсували електродроти та стельові панелі, внаслідок чого їх довелося ремонтувати. У цей період 400 ув'язнених і 200 співробітників протягом наступних 10 днів будуть знаходитися у сусідніх виправних закладах.

"Миші вторглися в центр, і шкода настільки велика, що нам набагато краще евакуювати центр на певний час", – стверджує комісар Корекційних служб NSW (CSNSW) Пітер Северін.

Місцеві ЗМІ пишуть, що явище, яке назвали мишачою чумою, почалося весною минулого року, коли збирали врожай. Є думка, що вона спричинена ідеальними погодними умовами для розмноження гризунів і щедрим врожаєм зерна, який стався після багаторічної посухи

Внаслідок вищезазначених факторів з'явилося багато зерна (їжі для мишей) та зменшилася популяція хижаків, внаслідок чого кількість гризунів різко збільшилася.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в австралійських Квінсленді та Новому Південному Уельсі мільйони мишей їдять собі подібних, завдають шкоди фермам, житловим будинкам, школам і лікарням.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ