Гірський велосипед

Німецькі велосипедисти намагалися незаконно перетнути польський кордон, оскільки вважали, що Україна – це ЄС

Shutterstock

Про спробу перетинання україно-польського кордону повідомила сигналізація

Працівники відділу "Грушів" Львівського прикордонного загону затримали двох німецьких велосипедистів, які намагалися незаконно перетнути кордон з Польщею, оскільки вважали, що Україна входить до складу держав Європейського Союзу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Державну прикордонну службу України.

Про спробу незаконно перетнути україно-польський кордон повідомила сигналізація. На місце одразу ж прибув наряд. Іноземці розповіли, що мандрують світом на велосипедах і наразі прямують до Таїланду.

"Цього разу їхній веломаршрут пролягав з Німеччини до Таїланду через Польщу, Білорусь та РФ. З Дюссельдорфа вони вирушили близько двох тижнів тому. Їхати з Польщі в Україну навпростець німці вирішили адже думали, що наша країна входить в ЄС і перетинати кордон в пунктах пропуску не обов'язково", - розповіли прикордонники.

Працівники органів склали на порушників акт, який свідчить про незаконне перетинання державного кордону України.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що президент Франції відсвяткував відкриття паризького ресторану українським тостом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ